MİHRAC URAL VE PAPATYALARINI TANIYALIM

 • İbrahim YALÇIN.
 • Mihrac Ural; Muhaberat elemanı, kod adı Sırtlan. THKP-C Acilciler örgütünü polise satan adamsız. İnsanlık düşmanı eroin kaçakçılarının ‘numune’ taşıyıcısı. Nebil Rahuma yoldaşımızı polise veren Soysuz. Ali Çakmaklı, Müntecep Kesici, Gökhan Saç(sami) Zihni Alan(Yusuf), Hanna Maptunoglu adlı yoldaşlarımızı öldürten Katil. Lübnan’da (Trablus) Filistinlilerin kendi aralarındaki savaşta, Suriye yanlısı Ebu Nidal örgütü saflarında yer alarak, yoldaşlarımızın, Yaser Arafat’ın el-fetih örgütü tarafından öldürülmesine neden olan İşbirlikçi. Süleyman Kılıç, Vedat Erdal, Selahattin Kaya ve Kuvvettin Külekci adlı yoldaşlar, Türkiyeli hiçbir devrimci örgütün taraf olmadığı bu çatışmada öldürülmüştür. Mihrac Ural adlı soysuz, öldürülen yoldaşlarımızın her biri için Ebu-nidal örgütünden 50’şer bin dolar kan parası almış, her ay düzenli olarak belli bir miktar para almaya da devam ediyor.

  Günay Karaca yoldaşın Türkiye’ye dönerken, ’sınırı geçer geçmez kafasına kurşun sıkarak öldürülmesi’ için Murat Sahillioğlu’na( Semir-Ertan) talimat(!) veren sahte ‘devrimci’.

  Esrar-Eroin kaçakçılarının, kendi aralarındaki anlaşmazlık sonucu, birbirlerini ortadan kaldırmak üzere dalaştıklarında, ihaleyi devrettikleri tetikçi..( Antakyalı Vural adlı bir mafya bozuntusunun, anlaşmazlığa düştüğü ortağını ‘ortadan kaldırmak’ için Mihrac Ural’a havale edilen tetiklilik görevini Cafer yoldaşa ‘’ devrimci görev’’ diye vermiş ve yoldaş, bu olay esnasında, yaşadığı dehşet karşısında çıldırmıştır. Hiçbir tedavi görmeyen yoldaş uzun bir süre sonra da ölmüştür. Cafer yoldaşın hanımı kısa bir süre Mihrac Ural’ın hizmetçiliğini yapmış, daha sonra, Mihrac Ural’ın eşi Malak Fadal tarafından evden kovulmuştur!!! (..) Mihrac Ural, kelimenin gerçek anlamıyla bir örgüt hırsızıdır. 1977 ortalarında, Antakya’dan İstanbul örgütüne gönderilen dinamit ve silahlar, İstanbul örgütüne para karşılığı satılmıştır. Yıllar sonra bu dinamit ve silahların örgütlenmenin Antakya birimine ait olduğu anlaşılmıştır. İstanbul örgütünden alınan bu para Mihrac Ural’ın kız kardeşi Mihrican Ural’ın düğün ve Amerika’daki balayı(!) masraflarında kullanılmıştır. Aynı şekilde Kayseri’den Hatay’a yollanan silahlar bir kez daha İstanbul örgütüne, Haydar Yılmaz’a parayla satılmış, bir süre sonra, bu silahların, Kayseri bölgesinden kullanıldığı için Hatay’a aktarıldığı anlaşılmıştır. Mihrac Ural, bu örgüte adımını attığı andan itibaren hırsızlık yapmak ve hep sahtekârca davranmak ve kendini gizlemek durumunda kalmıştır. Örgüt mallarını örgüt birimlerine satarak para kazanmak gibi en aşağılık işleri yapmaktan hiçbir sakınca görmemiştir. Samandağ Ziraat Bankası Soygun’u ( kamulaştırma değil soygun) esnasında alınan paralar Mihrac Ural ve çetesi tarafından bölüşülmüş, örgütlenmeye aktarılmamıştır.
  Devamı linkte-tıklayınız.

 • 21 Şubat 2011 Pazartesi

  BU BİR BELGEDİR:MİHRAC URAL, BEDRİ YAĞAN’A KÜFREDİYOR.. NEDEN...?

  İbrahim YALÇIN


  Bu sitede daha önce yazdım. Mihrac Ural adlı ‘devrimcilerin katili’nin, BEDRİ YAĞAN adlı devrimciye, Öldürülmesinden sonra bile kin kusmaya devam ettiğini yazdım. Nedenlerini sordum, cevap vermedi. Susuyor.
  BEDRİ YAĞAN’ın ölüm yolunda neler oldu?
  Bedri YAĞAN’ın, Suriye’den ihbar edildiğini, bu ihanetin bir ucunda Mihrac URAL’ın, öbür ucunda ise Hanefi AVCI’nın olduğunu anlatmaya çalıştım.
  Aşağıdaki belgeyi okuyunuz. Mihrac Ural’ın, BEDERDDİN MAHİR imzasıyla yazdığı ve CEPHE dergisi Sayı; 66 Kasım 1993 tarihli sayısında, ÖRGÜTSEL HUKUKTA DEVRİMCİ TUTUM VE DEVRİMCİ-SOL HADİSESİ adı altında yayınlanan bu yazıyı oldugu gibi okuyucunun bilgisine sunuyorum.
  Mihrac Ural, bu yazıda, Bedri YAĞAN için KİN KUSUYOR. Küfrediyor ve Bedri’nin Öldürülmesi konusunda çok şey bildiğini söylüyor.
  Bedri YAĞAN için AHLAKSIZ diyor. Devrimci harekete zarar veren unsurlar olarak bahsediyor ve Dev-Sol’a ‘’bu tiplerden arınmanız çok iyi oldu’’ diyor. NEDEN..?
  Bedri YAĞAN adlı devrimci, Devlet güçleri tarafından kurşunlandı. İhbar’ın Suriye’den yapıldıgı biliniyor. Kim yapmış olabilir?
  Bedri YAĞAN, Kendi yerine, Nebil RAHUMA yoldaşımızı hapisten çıkartan bir devrimci idi. Öldürülmesinden sonra bile, Mihrac URAL tarafından ‘’ AHLAKSIZ’’ olarak suç(!)lanmasının nedeni nedir?
  Mihrac Ural’ın bir katil, bir muhbir bir hırsız ve devrimci düşmanı oldugu artık aşikârdır.
  Bedri YAĞAN’a olan ‘kin’i nereden geliyor?
  Bedri YAĞAN, Mihrac URAL hakkında çok şey öğrenmişti. Bedri’nin katledilmesine giden yolun temel taşları bu nedenle mi örüldü?
  Aşağıdaki belgeyi dikkatle okuyunuz.
  Mihrac Ural adlı katil, YUSUF’un ( Zihni Alan) öldürülmesini,’’ bir kişinin fevri davranışı’’(!) diye anlatıyordu. Yalan söylediğini biliyorduk. Aşağıdaki kendi yazısında, HAİN diye bahsettiği YUSUF için ‘’hak ettiği sonuçla karşılaştı’’ diyor.
  Mihrac URAL, daha geçenlerde, Alaeddin ÖZDEN için ‘’akıl adam’’ diyordu. Oysa 1993 tarihli aşağıda okuyacagınız bu belgede, aynı Alaeddin ÖZDEN için ‘’ karanlık adam’’ ‘’ polis’’ diyor.
  Bu belge bir ibret belgesidir.
  Okuyunuz ve Mihrac URAL adlı devrimcilerin katili, örgüt hırsızı ve hain bir işbirlikçi’nin kim oldugunu ögreniniz.
  Mihrac URAL, cevap vermelidir.
  Bedri YAĞAN’a duydugu bu kin’in nedeni nedir?
  Bedri YAĞAN için ‘’ahlaksız’’ diyebilecek kadar ileri ğiden bu adamın, Bedri’nin katledilşindeki rolü nedir?
  Bedri YAĞAN, YUSUF ( Zihni Alan) ve Alaeddin ÖZDEN için sarfettiği sözlerinin arkasında mıdır.
  Aşagıda okuyacagınız BELĞE’nin satır aralarına dikkat ediniz, Kendisini nasıl da ele veriyor...
  NOT: Belgelerin üzerine tıklayarak, büyütüp okuyabilirsiniz.
  ---


  Posted by Picasa  Posted by Picasa

  1 yorum:

  1. tumdevrımcılerın dıkatıne devrımcı halkın bıreylerıne sakın ınanmayın mıhrac ural denen hayın surıyenın yalancı kıralık cakalı onu kendıneyakın yoldas devrımcı olarak gorenler oturdugunuz masa basında ıyı dusunun boyle namussuzlarl ısbırlıkcı olmayın ama sunu da soylemeden olmaz ben adam gıbı adam heeeeeeeeey cepecıler bu hayın bu devrımcılıkle alakası olmayan ınsanları nereden buluyorsunuz. ben soyle algılıyorum acabacehepenın ıcınde mı karsılıklı nemalanmamı var cunku surıyede kam olanakları var barınma olanakları vadeer cehepe dergısı yakısmıyor bu tur makalelere yer vermeyın. ben sarı muzo ceyhandan haykıyorum
   YanıtlaSil